Partneři - výměna odkazů

Zajímavé prezentace nejen ze světa literatury.

Zobrazit seznam odkazů s tématikou Nakladatelství, autoři.

Knihy, publikace

Rádi bychom Vám na tomto místě představili naše partnerské prezentace, které se zabývají rovněž oblastí literatury.

  • Právní překlady, s.r.o. jsou přední společností v ČR specializovanou především na odborné překlady textů z oblasti práva a obchodu.
  • Portalknihy.cz - najdete zde nejen informace o novinkách a dění v knižní kultuře, ale knihy si můžete přímo i zakoupit.

Knihovnicka.NET - databáze knih, databáze autorů (spisovatelů) – databáze knih, databáze autorů (spisovatelů), recenze na knihy, články, antikvariát, diskuze, vlastní tvorba uživatelů.

Zákoník práce - Nakladatelství C. H. Beck.

Zajímavé webové prezentace

Překlady Ihned - překladatelská agentura - poskytujeme profesionální překladatelské služby, korektury a tlumočení.

Trápí vás zástavní právo? Pomůžeme vám vyřešit všechny vaše starosti související s tímto právem.

Vestavné spotřebiče, bílé zboží

Kvalitní vybavení pro Vaši domácnost. To je nabídka elektronického obchodu Elektro-4U.cz. Elektrospotřebiče za skvělé ceny. Nakupujte výhodně vestavné spotřebiče, GPS navigace, kuchyňské a domácí potřeby aj. zboží od renomovaných výrobců.

Katalogy firem dle regionů

Registrace do katalogů je důležitou součástí SEO optimalizace. Ta má za úkol přivést na www stránky zákazníky a dostat web na přední pozice ve vyhledávačích. K regionálním katalogům firem a služeb například patří:Katalog firem pro Šumperk a okolí. Najdete zde velkou škálu možností své firemní prezentace, registrace firem je zdarma. Stejně je tomu i v dalších uvedených katalozích. Katalog firem z Hodonína a okolí. regionu Karviná Již tisíce firem je zaregistrováno v katalogu Jindřichův Hardec a okolí, ale také Jihlava a Ústí nad Orlicí.cz. Dalšími zástupci z řad regionálních katalogů jsou: Katalog firem pro Česká Lípa, katalog pro firmy z Litoměřice a Most. Do katalogů se mohou zaregistrovat nejen firmy s webovou prezentací, ale také ty, které svoji www stránku nemají. Katalogy nabízejí možnost vložení fotografií. K takovým patří také: regionu Benešov.

Dárky pro ženy i pro muže

Sháníte luxusní dárek pro Vaši drahou polovičku? Přemýšlíte nad bižuterií či zajímavým šperkem? Vyberte si šperky osázené krystaly Swarovski Elements. Snad každý již zažil tu situaci, kdy přemýšlí jaký dárek by ho dostal. Správnou volbou jsou vtipné dárky pro muže z elektronického obchodu Nase-darky.cz.

Dále doporučujeme

AKSA advokátní kanceláře - majetkové vypořádání po rozvodu, z obchodních společností apod.
JUDr. Michaela Salačová poskytuje komplexní právní poradenství ve všech typech práva.

Vedení účetnictví a daňové evidence, daňový poradce - tyto služby nabízí Daňová a účetní kancelář Severa s.r.o. Poskytujeme také ekonomický a účetní software. Jsme členem komory daňových poradců.

Jazyková škola Zachová s.r.o. v Pelhřimově a Jindřichově Hradci poskytuje tlumočení, překlady a výuku jazyků. Poskytujeme výuku, tlumočnické a překladatelské služby z/do mnoha světových jazyků (čeština, angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, ruština atd.). Vedeme jak kurzy pro firmy, tak pro širokou veřejnost a také pomaturitní studium a výuku češtiny pro cizince.